86 let Zoo Praha

Pražská Zoo oslavila 86. narozeniny.

Foto 1: První křest v Zoo Praha byl věnován novému rozšířenému vydání Lexikonu zvířat od A do Z, jehož kmotrami se staly náměstkyně primátorky hl. m. Prahy Eva Kislingerová a radní hl. m. Prahy a radní MČ Praha 3 Irena Ropková. Akci moderoval Václav Žmolík a na pódiu nechyběl ani ředitel pražské zoo Miroslav Bobek. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Foto 2: Spolu s kmotrami Lexikonu Evou Kislingerovou a Irenou Ropkovou na pódium vystoupili i ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek a herci Veronika Freimanová a Václav Kopta. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Foto 3: Během křtu proběhla i neplánovaná autogramiáda ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Foto 4: Kmotry malé zubří samičky Prťky se stali herci Veronika Freimanová a Václav Kopta. Foto: Václav Šilha, Zoo Praha.

Foto 5: Lachtánek, kterého drží v náruči vrchní chovatel Jakub Mezei, dostal jméno Nelson od zpěváka Tomáše Kluse s dcerou Josefínkou. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.

Foto 6: V rámci programu Výroční slavnosti 86 let Zoo Praha bylo i vystoupení krasoplavců v expozičním bazénu lachtanů. Foto: Petr Hamerník, Zoo Praha.


 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | mapa stránek | diskuzní fórum